متخصص گوش و حلق و بینی لاهیجان

پزشک و متخصص گوش و حلق و بینی لاهیجان

متخصص گوش و حلق و بینی لاهیجان : برای اخذ مدرک تخصص گـوش و حلق و بینی افراد باید یک دوره 4 ساله در ارتباط با تشخیص و درمان انواع بیماری ها و اختلالات مرتبط به نواحی، گردن، سر، گوش، حلق و بیـنی را بعد از اتمام دوره 7 ساله پزشکی عمومی سپری نمایند.

پزشکان در صورت تمایل برای ادامه تحصیل بعد از پایان یافتن این دوره 4 ساله می توانند دوره تکمیلی تخصص خود را در یکی از زمینه های جراحی سر و گردن، حنجره، اتولوژی، جراحی زیبایی صورت و بینی ادامه دهند.

لازم به ذکر است که متخصص ENT نام دیگری است که به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی اطلاق می گردد.

 

متخصص گوش و حلق و بینی لاهیجان

 

انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی

بسیاری از افرادی که قصد جراحی بینی یا اعمال جراحی دیگری همچون جراحی لوزه را دارند به منظور دستیابی به بهترین نتایج از عمل جراحی و کاهش احتمال بروز عوارض ناشی از آن به دنبال بهترین متـخصص گوش و حلق و بینی در شهر خود هستند. برای انتخاب بهترین متخـصص گوش و حلق و بيني لاهیجان یا هر شهری که در آن سکونت دارید باید ویژگی های ذیل را مد نظر قرار دهید:

در حوزه تخصصی خود بهترین بوده و کارنامه موفقی داشته باشد؛ به طور مثال نتایج به دست آمده از جراحی های زیبایی بینی انجام شده توسط او رضایت بخش و درخشان باشد.

  1. خوش برخورد بوده و صبور باشد.
  2. چنانچه جراحی های زیبایی صورت یا جراحی بینی انجام می دهد از قدرت تصور بالایی برخودار بوده و بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی اشراف داشته باشد.
  3. با وجدان بوده، تنها منافع مالی خود را مد نظر قرار ندهد و غیره.

چنانچه به دنبال یک جراحی بینی موفقیت آمیز و انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی لاهیجان هستید می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر ربانه رجبی نژاد مراجعه کرده و نمونه کارهای ایشان را مراجعه نمایید. از دیگر خدمات ارائه شده توسط دکتر ربانه رجبی نژاد ، جراح بینی در لاهیجان می توان به جراحی لوزه ، جراحی انحراف بینی ، جراحی بینی کج ، جراحی بینی شکسته و سپتورینوپلاستی اشاره کرد.

 

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر ربانه رجبی نژاد

متخصص جراحی زیبایی بینی

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها