بهترین جراح بینی رشت

بهترین جراح بینی رشت کیست؟

بهترین جراح بینی رشت : جراح بینی ، میزان مهارت، تخصص و تسلط او تاثیر زیادی در نتیجه جراحی بینی دارد به نحوی که اگر پزشکی که برای انجام این عمل جراحی انتخاب می کنید از تجرب لازم برخوردار نباشد نه تنها نتیجه رضایت شما را جلب نخواهد کرد بلکه ممکن است مشکلاتی نیز در ظاهر بینی و عملکرد تنفسی تان ایجاد شود که برطرف کردن آن ها بسیار مشکل و هزینه بر باشد.

به همین دلیل افراد می بایست با تحقیقات دقیق بهترین جراح بینی در شهر خود را برگزینند به طور مثال فردی که در رشت زندگی می کند می بایست زمان زیادی را صرف شناسایی جراحان بینی خوب در شهر خود کرده و در نهایت از میان آن ها بهترین جراح بینی رشت را انتخاب نماید. با این کار نتیجه این جراحی زیبایی تا حد زیادی تضمین شده و از به وجود آمدن عوارض احتمالی ناشی از آن جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

بهترین جراح بینی رشت

 

بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی هایی که در ذیل به آن ها اشاره کرده ایم ویژگی های هستند که در تمامی جراحان بینی خوب و زبده مشترک می باشند:

  • با وجدان می باشد؛ به همین دلیل جراحی را تحت هر شرایطی انجام نداده و آن را تنها برای افرادی که از نظر جسمی و روحی برای جراحی مناسب هستند انجام می دهد.
  • اولویت او در جراحی حفظ سلامت عملکرد تنفسی فرد می باشد.
  • نه تنها بر اصول زیبایی شناسی که بر اصول ریاضی نیز کاملاً مسلط می باشد.
  • از قدرت تجسم بالایی برخوردار می باشد.
  • تسلط زیادی بر انجام این عمل جراحی داشته و کارنامه کاری او درخشان می باشد.
  • تنها به منافع مالی خود فکر نمی کند و اگر بداند که جراحی با نتیجه خوبی برای فرد همراه نخواهد بود این موضوع را با فرد در میان می گذارد و غیره.

 

جراحی بینی چگونه انجام می شود؟

جراحی بینی به طور کلی به دو روش باز و بسته صورت می گیرد که انتخاب هر یک از این روش ها به مشکلات موجود در بینی و صلاحدید پزشک بستگی دارد. دکتر ربانه رجبی نژاد بر هر دو روش اشراف دارند ولی به دلیل تسلط بیشتری که در روش باز بر روی ساختمان بینی و مشکلات موجود در آن وجود دارد از این روش برای جراحی بینی بیشتر افراد بهره گرفته و از جراحی بینی بسته نیز برای جراحی بینی هایی استفاده می کند که مشکلات آن ها جزئی است.

برای انجام هر دو روش ابتدا بیمار توسط تکنسین بیهوشی اتاق عمل بیهوش شده، سپس دکتر رجبی نژاد برش های لازم را بر روی بینی ایجاد کرده، پوست را از ساختمان آن جدا نموده و به برطرف کردن نواقص و همچنین فرم دهی بینی می پردازد. در نهایت پوست بینی بر روی ساختمان این عضو کشیده شده و با بخیه فیکس می شود.

خطرات رینوپلاستی

هرچند رینوپلاستی روند رایجی است که نتایج عموماً خوبی را به دست می دهد ولی همانند همه جراحی های دیگر خطراتی را به دنبال دارد. برخی خطرات این روند جراحی عبارتند از:

 

 

  • خونریزی

در موارد نادر مشکلات خونریزی در طول یا بعد از جراحی رخ می دهد. برای کاهش احتمال مشکلات خونریزی، از مصرف آسپرین و دیگر داروهای التهابی قبل و بعد از جراحی خودداری کنید.

  • عفونت

عفونت هر چند در موارد بسیار نادر، گاهی بعد از رینوپلاستی رخ می دهد و پیشگیری از آن لزوم مصرف آنتی بیوتیک یا بکار گیری برخی درمان های دیگر است.

  • جای زخم

گاهی در جراحی رینوپلاستی جای زخم غیر عادی در بافت های عمیق بینی ایجاد می شود. عدم ایجاد مشکل ناشی از جای زخم مثل سایر فاکتورها به مهارت و تبحر پزشک وابسته است.

  • بی حسی

رینوپلاستی خطر بی حسی دائمی بینی را به همراه دارد.این از دست رفتن حس می تواند نسبی یا کامل باشد و پیش بینی وقوع آن غیر ممکن است.

پاسخ

چهارده − 8 =

Call Now Buttonتماس