جراحی ترمیمی بینی

عمل جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی : بعضاً با افرادی مواجه می شویم که نتیجه دلخواه خود را از جراحی بینی کسب نکرده و رضایت کافی را از آن ندارند. دلیل عدم رضایت از نتیجه این جراحی زیبایی موارد متعددی می تواند باشد که عبارتنداز:

 

جراحی ترمیمی بینی

 

عدم انتخاب دست جراح بینی :

هر چه میزان مهارت، تخصص، تجربه، قدرت تصور فرد بالا و با وجدان تر بوده و همچنین آشنایی بیشتری با اصول ریاضی و زیبایی شناسی داشته باشد نتیجه به دست آمده از جراحی بینی با اقبال بیشتری روبرو خواهد بود.

در برخی موارد افراد دقت و زمان کافی را در انتخاب جراح بینی خود صرف نکرده یا برای صرف هزینه کمتر جراحی را انتخاب می نمایند که هیچ یک از ویژگی های فوق را ندارد. بدیهی است که نتیجه به دست آمده از جراحی بینی آن ها مطلوب نبوده و حتی امکان بروز برخی عوارض جبران ناپذیر نیز در آن ها وجود خواهد داشت.

عدم رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی :

رعایت نکات و دستورالعمل های بعد از عمل زیبایی بینی به اندازه انتخاب یک جراح بینی خوب حائز اهمیت است. لذا این مراقبت ها را به درستی رعایت نمایید.

در صورت تمایل برای آگاهی از این نکات مراقبتی می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی موجود در وب سایت دکتر ربانه رجبی نژاد ، جراح بینی لاهیجان مراجعه نمایید.

زیاد بودن ایرادات بینی :

در برخی موارد بیمار، هم جراح بینی خوبی را انتخاب کرده و هم مراقبت های بعد از عمل بینی را رعایت می کند ولی به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابد که دلیل آن شدت و میزان ایرادات بینی می باشد؛ نواقص بینی این افراد به حدی زیاد است که پزشک هرچه ماهر و با تجربه هم که باشد نمی تواند تمام آن ها را در یک جلسه برطرف کرده و رفع کامل این نواقص به جراحی ترمیمی بینی یا جراحی بینی ثانویه نیاز خواهد داشت.

با انجام جراحی ترمیمی بینی می توان ایراداتی که طی جراحی بینی اولیه رفع نشده یا حتی مشکلاتی که با انجام آن در بینی بیمار ایجاد شده اند را به طور کامل برطرف کرد.

پاسخ

هشت + 3 =

Call Now Buttonتماس